در کشور نیازهای فوری و ضروری و غیر مرتبط با تحصیلات دانشگاهی بسیار زیاد است و بر همین اساس بنده سالهاست که بر موضوع اهتمام به هنرستانها و مراکز آموزش فنی و حرفه ای و تقویت آنها تاکید دارم مقام معظم رهبری
صفحه اصلی|تماس با ما|پست الکترونیک|نقشه سایت
اخبار > شرکت کارکنان مرکز در نماز جمعه


  چاپ        ارسال به دوست

نماز جمعه

شرکت کارکنان مرکز در نماز جمعه

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار در خطبه های نماز جمعه ایلام : «آموزش های فنی و حرفه ای راهکار اصلی برون رفت از معظل بیکاری است»

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای شماره 12 شهرستان ایلام ، پرسنل مرکز در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه حضور بهم رساندند.

دکتر جمشید زاده مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه ایلام ضمن اشاره به سالگرد اولین نماز جمعه انقلاب اسلامی ، هفته ملی مهارت را به نمازگزاران عزیز تبریک گفت و اظهار داشت : «مجموعه پرتلاش و متخصص آموزش فنی و حرفه ای مهارت افزایی و داشتن جامعه ماهر بدون بیکار را در سر لوحه برنامه های خود قرار داده است»
ایشان در ادامه به بیان عملکرد اداره کل و برنامه ها و خط مشی های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور پرداخت و گزارشی کاملی از فنی و حرفه ای و موفقیت های صورت گرفته این اداره کل ارائه کرد.

مدیر کل آمورش فنی و حرفه ای استان در پایان سخنان خود به حکمرانی محلی آموزشهای مهارتی اشاره کرد و افزود : باتوجه به نیاز بازار کار در استان نیاز سنجی های گسترده توسط کارشناسان مراکز صورت گرفته و آموزشهای مهارتی ارائه شده بر اساس نیاز بازار کار مناطق برنامه ریزی گردیده است.

نماینده ولی فقیه در استان نیز در خطبه های نماز جمعه هفته ملی مهارت را به کارکنان خدوم آموزش فنی و حرفه ای تبریک گفت و بیان کرد: « راهکار اصلی برون رفت از معظل بیکاری آموزش های فنی و حرفه ای می باشد و این مهم باید مورد توجه بیشتر مسئولین کشور و استان قرار گیرد . »


١٥:٠٦ - 1398/05/04    /    شماره : ٢٢٢٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٢منو اصلی
اطلاعیه

راه اندازی سایت مرکز شماره12